Fellne 16 per Golf 5

Shitet nga: Faruku 10 Mar 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne te Golf 5 te mir komplet me goma
Viber +37749510442
049510442
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim