Fellne 19

Shitet nga: NEVZAT 14 Qer 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 19 per A6 w taureg Bmw me goma Te veres Te ardhura prej zvicre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim