Fellne per Xhip Toyota me 6 Shrafa

Shitet nga: Gezim 23 Jan 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   360 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16she me goma M+S per xhip prodhuar nga firma MAK. Kontakt 044 307 893 + viber, & 049 307 893 +viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim