Fellnet se bashku me gomat

Shitet nga: besart haziri 05 Sht 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet se bashku me gomat ,jon te rujtne ,tipi R20 ,dimensioni ET20 , 10J x 20H2
Mund te kontaktoni edhe ne viber : +37744147073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim