Gepek per gjip

Shitet nga: Besim 03 Qer 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gepek per gjipa , Mercedes g
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim