Goma 185-60-15 Te dimrit

Shitet nga: Leutrim 27 Sht 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma 185-60-15 te dimrit dhe te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim