Goma 195 65 R15 MS 95% 2015

Shitet nga: Goma 14 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane shum te mira shum pak te perdorme jane 4copame gjith bandash te balancuara 195 65 R15 nuk jan kinez
Ndrim i mundshum
Viber 00386 49 898 744
045 679 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim