Goma 235-50-18 4 te njojta

Shitet nga: Leutrim 05 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goms te veres 235-50-18 te veres dhe te rujtne. Kemi numra te ndryshem te gomave. 4 cop vetem 90 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim