Goma 235-55-17 te veres.viber,whatsap

Shitet nga: Adem 16 Krr 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 235-55-17 te veres dhe shum te mira kemi dhe numra te ndryshem te gomave. viber dhe whatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim