Goma 245-45-18 te veres.viber,whatsap

Shitet nga: Adem Dje 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 245-45-18 te veres dhe 4 te tjera 255-45-18 po ashtu te veres. Te tetat jan ni shar dhe nje firm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim