Goma dhe bandasha dhe Fellne

Shitet nga: eris Dje 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat pothuajse treja profili 13dhe ka bandasha ka 13profili golf opellit komplet ose me fellne qeshifen ne foto per mashum na kontaktoni edhe ne vajber 049509632
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim