Goma me Alofelge 185 80 R14

Shitet nga: goma 18 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
sshes goma me alofelge 185 80 R14 shum tmira per golf 2 3 etj jon 4 goma per me shum kontaktoni tel 044-759-883 049-686-942
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim