Goma per opel astra J 205/55/16

Shitet nga: goma 16 Dhj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gonat jan shum te Mira jan dy pare goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim