Goma per xhipa 275 70 R16

Shitet nga: Leotrim 23 Krr 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   190 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma per xhipa 275 70 R16 te paperdorura ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim