Goma te perdorta 10 euro copa

Shitet nga: eris Dje 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat ne gjendje te mir ne qifte
1. 2 copa 215/65/R16 M&S
dy bandasha te audis 80 bandasha te golfit dysh dhe te kedit edhe goma teke dmthan ja me profil te ndryshem me cop 10 euro per mashum na kontaktoni edhe ne vajber 049509632
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim