Goma te perdorta pothuajse treja

Shitet nga: eris Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat pothuajse treja jan gima 13 profili dhe 14 dhe 16 me bandasha komplet ose me fellne qeshifen ne foto per mashum na kontaktoni edhe ne vajber 049509632
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim