Guma 195 65 15 m+s bandash per passat golf 4-5-6

Shitet nga: faton 27 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
guma 195-65-15 m+s posa ardhur nga germonija
guma rezerv per golf 4 te reja teke
sinxhir 13---15
bandash per passat audi golf 5 <> 195 <> 65 <>15
tel +38649232015 viber
----------------------------------------------------------------------
guma 195 65 15 ( copa ) 110 euro
guma rezerv <> 40 euro
bandash 15 60 euro
bandash per golf 4 60

sinxhir per dimer 12 euro
----------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim