Gumat 255 65 17 m +s per xhipa

Shitet nga: 11 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat 4 copa per xhip 255 65 17 m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim