Mercedes 190 dizel i ardhur nga jasht shes pjes

Shitet nga: Renault clio 23 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   1 150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes pjes per mercedes 190 dizel v.p1988
Qmime te volitshme pjest jan orgjinale
Viber kontakt +38649666799

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim