Opel fellne origjinale r17

Shitet nga: leotrim 23 Krr 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   280 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Opel 4 fellne origjinale r17 me qmim shum te volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim