SINGJIR ZVICRRAN 13 Ekstra

Shitet nga: bekim 17 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj singjirt zvicrran jon modeli maj avancuar me zhileta siq shihen ne foto te ri jan pa perdor ngjitni kta hiqni kasavetin ska shanc mu keput kurr te pershtashum per terene te kqija i jap lir veq me kan fal jon orgjinal te zvicrres kqyrni ne internet sa kushtojn kta dhe bindnu lirim sezonal lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim