fellne 18 per audi vw

Shitet nga: fellne 27 Maj 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per audi 18 me guma te reja 049626308
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim