DVD per veture

Shitet nga: Nevzat 11 Dhj 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shite DVD per vetur gjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim