JVC kasetofon per vetur

Shitet nga: adi 16 Jan 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
JVC KD-AVX2 ORIGJINAL I RI PA PERDOR
qetu muni me pa qmimin e ti sa kushton jasht edhe ma shum info per to I ri pa perdor origjinal
http://www.crutchfield.com/S-3AChY0codQj/p_257KDAVX2/JVC-KD-AVX2.html
I ri pa perdor origjinal
kontakto ne nr 049540504 si dhe 044 540504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim