Kastofon per GOLF 5

Shitet nga: xx 24 Dhj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
ne gjendje shum te mir
044 517 968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim