Muzik per vetur

Shitet nga: bella 16 Gsh 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet muzik per vetur
2 bufera
2 zerima pionner
1 perforcues JVCQmimi sipas marveshjes

Viber 049641669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim