Muzik veture

Shitet nga: arton 11 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Aksion per 72 or shum te mir edhe te lira -Shes kasetofonin Per vetur osht i posa ardhur kna gjermanija oshte shum i mir .zmadhuz muqzike .bass shum i mir . Pres blers seriozz .&$
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim