RADIO 63K

Shitet nga: DINI Dje 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
049145804 RADIO 63K

1-RADIO PER GOLF5
2-TMC
3-JVC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim