Pjes per reno clio viti 2002 si dhe 2000

Shitet nga: burim 16 Sht 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
kemi pjes per reno clio2002
anllaser
allternator
kompresor te klimes
instalimin komplet
pompa hifrolikut me rrym
menjaq 1,5dci
senzora
shum pjes tjera

reno clio viti2000
branika 2
fara
shtopa
krilla
hauba
karrika me tapacira komplet
e shum sene tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim