Sahat per audi

Shitet nga: sahat per audi 13 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet sahat per audi a4 2.5 dizell gjithashtu kom dhe qipin e kesaj instrumentablle qe instalohet ne qeles
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim