Shingjir per vetur komplet me guma

Shitet nga: Besim Dje 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kam:kablla,4 tapacira komplet shum te rujtne te reja dritave,,rolej.
qelsa te rrotve,gurdhe te parat,ka (syna te dida llojeve )
pump te benzinit.te matorrit me zingjir 1.2,shfejcica
me kablla,lladnjak iujit 1.7 te dizellit opellit.branik te par te opell kadetit tipit 91 krilla fara shmigovaca kablla

PJES PER GOFL 2
KAM:BRAVA TE DYRVE,BRAVA TE DHEZJES,NDEPRESA TE RRYMES (DRITARVE)
SHTOPA,LLOJ ROLEA ,DIZHOLLICA ,QELSA + EDHE - TE RROTAVE 16,17,19,24 .
KAM BANDASHA 13
GUMA TE MESME KA 5 EURO COPA 13,14 OSE ME ME BANDASHA KOMPELT 10 EURO.
KA DERZHAQA TE MOTORRIT.KA DERZHAQA TE MOTORRIT .HOLLOGENGA KOMPLET DHE ME COP
KA EDHE SHUM PJES TE CILAT NUK I KAM CEK CIKRRIMET SHRAFA TE RROTVE TE SHKURT EDHE T
per ma shum info tel:049509632 044396419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim