Ulese dhe enterier per opel astra, motorr,

Shitet nga: Astra 24 Maj 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten uleset rikario komplet me tapacira te dyerve per opel astra 94, komplet 100 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim