Rimorikio

Shitet nga: Rimorkio 30 Dhj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   650 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Rimorkio
shitet rimorkio e firmes se njohur per rimorkio ''Saris'' ne gjendje shum temir teknike e ardhur nga gjermania posedon dy librezat te madhen dhe te voglen gomat e mira ceraden e re e vendosur ne gjermai gjatsia:2.10 gjersia:1.30 pres bleres serioz mund te kontaktoni prej ores 10:00deri ne oren 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim