Bejm xhama te zi tint windows Mitrovice

Shitet nga: ardi 09 Pri 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
bejm montimin e foliav te xhamav ne menyr profesionale per me shume nr kontaktit 049832401 ose ne facebook auto dekor ardi
gjendemi ne mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim