pjese

Shitet nga: Erzen 27 Dhj 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
keto jane ble per Opel Zafira, por bejne edhe per vetura tjera Jan pa perdor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim