Drita LED per veture

Shitet nga: Kujtim 01 Shk 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
Shes Dritat LED per veture,

Dritat jane bejne per shum tipe veturash, jane t epa perdorne dhe ne paketim ashtu si i kam ble.

Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i vetures e tani me nuk me duhen,
Dimenzionet jane 12 x 1cm

Çmimi i pa negociushem

Viber +386 49 609 063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim