Pjes per Golf 2 dhe akumllatora

Shitet nga: pjes Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Të tjera
shiten kto pjes Akllumatora te perdorun shum ne gjendje tmir mr garancion per golf 2 dizel komplet ni motorr 1.6 i qmontum ka edhe pjes tjera por qinukjanqit ne foto dhe brava 044396419. 049509632
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim