Mercedes-Benz 313 CDI

Shitet nga: Ferki 27 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes mercedes Sprinter 313 CDI MAXI VITI I PRODHIMIT 2011 kilometrat 230000 ESHTE GJENDJE SHUM TE MIR I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA. Nr zvicres:0041797520891. Nr Kosoves:044164334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim