Mercedes-Sprinter 315

Shitet nga: Ferki 27 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shes mercedes-sprinter i sapo ardhur nga zvicra eshte shum i pershtatshum ka 6 ulse fabrikisht ka shum sene ekstra sikur qe shihet ne fotote gjith te interesuarit mund te kontaktojn ne keta numra
Viti i prodhimit ne fund te 2008

Zvicer:0041797520891
Kosov:044164334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim