Opel Movano 2.8

Shitet nga: Ferki 27 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Mitrovicë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Opel
Modeli: Movano
Shes opel movano 2.8 TD VITI i prodhimit 2001 Posedon Goma te reja i Sapo ardhur nga zvicra eshte ne gjendje shum te mir ashtu sikur si shihet ne foto nr i telefonit

Kosoves:044164334
Zvicres:0041797520891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim