Shes multikuvatorin

Shitet nga: Naim 04 Jan 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet multikuvatori 509 me rom dizel ngjendje shum tmir dhez shum leht , 4x4 dmth ngreh me rrot tmramta edhe tpara . ka frez dhe pllugun
Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim