Rakovica

Shitet nga: Enver 14 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
Traktor Rakovica 65 viti i prodhimit 1989
Eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon dokumenta per me shum kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim