kosa

Shitet nga: xxxxxxxx 22 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
kos me kosit edhe mbledhse e barit per te gjitha vendet munesh me perdor asht ekonomike shum epershtatshme dhe e mir qmimi si pas maveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim