traktor

Shitet nga: Afrim 14 Pri 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Makina : Traktorë
shitet traktori masseu fergusan 233
Eshte ne gjendje shum te rregullt
bejm edhe ndrrim me 4x4
me shum info kontakto ne tel o44290149
Vollani hidraulik,kardani 2 shpejtsi 540 dhe 1000 rrotullime ,interkoller,gomat e mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim