SKUTER PIAGIO -06

Shitet nga: BUJAR 03 Sht 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

640 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Skuter
URGJENT SHITET SKUTERI PIAGIO me qmim shume te lire ne gjendje perfekte viti 2006 me dogan te paguar shum i ruajtum 20000 km te kaluara
per qdo informat shtes mund te kontaktoni ne nr e tel 044 174043 si dhe 049174043
ARSYJE E SHITJES NUK DO JEM NE KOSOV PER AT ARSYE SHITET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim