YAMAHA X-City 125cc - 2010

Shitet nga: Adem 18 Sht 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Skuter
Yamaha x-city 125cc, 2010, reth 11000km te kalume, servis, goma te Reja Dunlop 2017, regjistrim deri me 21 Korrik 2018, ne gjendje shume te mire mekanike, teknike dhe optike! Ka edhe koferin (gepekun) te ri Yamaha per mbrapa.
P.S me ligj te ri 125cc nuk ka nevoj me pas kategorin 'A' per vozitje dhe vazhdim te regjistrimit ne te ardhmen...!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim