yamaha 125 kubik

Shitet nga: k3 20 Qer 02:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   550 EUR

Viti: 1994
Komuna: Mitrovicë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSX-R600
yamah 125 kubik 200 euro karburatori dhe guma e mramt e mrenshmen defekt kurse suzuki 600cc kubik 300 euro sajlla kafaqilles dhe kryt e ventillav vrejteje dukomentat nuk kan po per matorra ju garantoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim