SHES BICIKLETA TE VISARI NE SHIPOL

Shitet nga: visari 25 Maj 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
SHES BICIKLETA NGA ZVICRRA MODELE TE REJA TE VISARI NR 044 851 772 OSE 049 584 475.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim