Oferte speciale, fitoni makinë lavatriqe .

Shitet nga: Vedat 17 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Oferte speciale .
Dorëzoni makinen tuaj te vjeter dhe 50 eu ,
dhe fitoni makinë lavatriqe . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim