Shes makine per larjen e rrobave Gording 70 eu .

Shitet nga: Vedat 19 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes makinen Gording 70 eu ,dhe nje friz 80 eu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim